Endüstri ve Kalite Kulübü

Bölümümüz öğrencilerinin faaliyet gösterdiği Endsütri ve Kalite Kulübü, 1993 yılında kurulmuştur. Çalışmalarına Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile başlayan kulüp, gün geçtikçe katılım alanını genişletmiştir.

Düzenlediği eğitim ve seminerlerle mühendislik öğrencilerinin daha vasıflı bireylere dönüşmesinde rol oynayan kulübümüz, sürekli gelişimi kendisine bir misyon edinmiştir.

Endüstri ve Kalite Kulübü’nün çalışmaları arasında Teknik Geziler, Seminerler, Kariyer Günleri, 3G (Geleneksel Gelişim Girişim) Günleri ve Türkiye genelinde Endüstri Mühendisliği Bölümünde okuyan öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen TEMÖB etkinliği yer almaktadır. Öğrencilerin kariyer hedeflerine sağladığı katkılar dışında kulübümüz, düzenlediği kahvaltı, yemek ve parti organizasyonları ile de öğrencilerin sosyalleşmesine destek olmaktadır.

Gerçekleştirdiği çalışmalara 2014 yılında Sosyal Sorumluluk Projelerini ekleyen Endüstri ve Kalite Kulübü, “Yeter ki Sen Oku” adı altında ihtiyacı olan köy okullarına giderek, birçok minik yüreğe ulaşmaktadır.

Endüstri ve Kalite Kulübü hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

“Yeter ki Sen Oku” projemiz kapsamında, Bursa Sansarak İlkokulu’na gerçekleştirdiğimiz yardım gezimizin videosu için tıklayınız.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımız:

§  Facebook

§  3G Günleri Sayfası

§  Twitter

§  Linkedin

§  Instagram